13358.
391. Closed Online auction
Maps
30 000 HUF
30
1880 Hátsek Ignác: A magyar szent korona országainak megyei térképei. Bp.,1880, Rautmann Frigyes, (Bp. Metszette és nyomta Posner Károly Lajos-ny.), 4 p. + 1 (átnézeti térkép)+80 t. (térképek.) Nyolcvanegy kétszÃnű litografált térkép tábla, 1: 500.000. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.