Antique

Number of items: 28

Természetes rubin 29,3 K párna formájú, hozzá AGSL tanusítvánnyal / Natural Ruby cushion, 29,3Ct
11327.

Cancelled
XVIII-XIX. sz. Feszület korpusszal. Bronz.17x9 cm
11328.

1 000 HUF
2,86
3,42
40
11329.

15 000 HUF
42,86
51,37
Réz szecessziós tál, jelzés nélkül, jó állapotban, 22,5×11,5 cm
11330.

12 000 HUF
34,29
41,10
Kristály váza ezüst talppal, a talpán felirattal, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm
11331.

2 600 HUF
7,43
8,90
Nagy méretű, fedeles ón kiöntő, féldrágakövekkel. Oroszlános díszítéssel. 37 cm
11332.

15 000 HUF
42,86
51,37
Lakkozott, faragott fa doboz, filc béléssel,d: 11 cm, m: 8,5 cm
11333.

5 000 HUF
14,29
17,12
Nagy méretű iparművész újság tartó. Bőr, fém, jó állapotban. 40x48x48 cm
11334.

20 000 HUF
57,14
68,49
Iparművészeti lámpa. Réz, jelzés nélkül. 29 cm
11335.

20 000 HUF
57,14
68,49
Menyasszonyi fátyollal díszíttet népies vallásos kép, 1900 körül. Közepén Máriát és a kisdedet ábrázoló nyomattal, alatta feltehetően a házaspár monogramjaival. Sérült. Üvegezett, korabeli keretben, 50×39 cm
11336.

10 000 HUF
28,57
34,25
1930 Osztrák autó- v. motorsport fém art-deco kupa, Tourenfahrt 1930 gravírozott felirattal, alatta zománc ÖMV logóval, kopásnyomokkal, m: 24 cm, d: 9 cm / 1930 Austrian auto or motor racing sport art deco metal cup, with Tourenfahrt 1930 description engraved, below ÖMV enamel logo, with some surface wear, height: 24 cm, d: 9 cm
11337.

1930 Osztrák autó- v. motorsport fém art-deco kupa, "Tourenfahrt 1930" gravírozott felirattal, alatta zománc ÖMV logóval, kopásnyomokkal, m: 24 cm, d: 9 cm / 1930 Austrian auto or motor racing sport art deco metal cup, with "Tourenfahrt 1930" description engraved, below ÖMV enamel logo, with some surface wear, height: 24 cm, d: 9 cm

8 000 HUF
22,86
27,40
1940 Standard favorit szuper 2033 rádió. Eredeti, fellelt, ki nem próbált állapotban. 50x30x26 cm
11338.

36 000 HUF
102,86
123,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.