Number of items: 228

Kahla GDR szószos tál matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 22x10 cm
11304.

800 HUF
Porcelán kávéskanna és cukortartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 9 cm, 18 cm
11305.

1 600 HUF
Porcelán lámpa súly, m: 14 cm
11306.

Porcelán lámpa súly, m: 14 cm

3 600 HUF
9,73
10,59
Bohemia Royal Ivory süteményes tányér. kopásokkal d: 25,5 cm
11307.

1 000 HUF
Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4 cm. alj d. 11 cm
11308.

4 200 HUF
11,35
12,35
Triptis német porcelán csésze aljjal, virág mintás dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 5,5 cm. alj d: 11 cm
11309.

4 200 HUF
11,35
12,35
11310.

3 400 HUF
9,19
10,00
Leveses tál. Jelzés nélkül, matricás kis kopásokkal. 32 cm
11311.

1 000 HUF
Szenteltvíz tartó. Porcelán, kézzel festett, falra akasztható 16 cm
11312.

1 000 HUF
10
Figurális dísz teás kanna. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. sz: 21, m : 10 cm
11313.

6 000 HUF
Sepregető. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. 19 cm
11314.

2 000 HUF
Tunstall angol keksz tartó edény. Biszkvit porcelán, belül mázas. Jelzett, minimális kopással. d: 115 cm, m: 17,5 cm
11315.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF