Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 228

Szentmiklósy (?) jelzéssel: Tabán, Kőműves lépcső. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 50x40 cm
10262.

15 000 HUF
40,54
44,12
25
Töredékes jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XX. sz. első évtizedeuben működött grafikus alkotása: Tabán. Rézkarc, papír. Üvegezett keretben. 29x20,5 cm
10263.

3 000 HUF
Barabás jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. Apró felületi sérülésekkel. 49x65 cm
10264.

9 000 HUF
24,32
26,47
27
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, 1921. Tus, papír, üvegezett keretben. 16x19,5 cm
10265.

5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), feltehetően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 58,5x46 cm
10266.

7 000 HUF
18,92
20,59
Jelzés nélkül: Enteriőr. Pasztell, papír, vászonra kasírozva, sérült (középen hajtásnyommal). Kopott fa keretben. 60x50 cm
10267.

6 000 HUF
10268.

28 000 HUF
75,68
82,35
10269.

12 000 HUF
32,43
35,29
15
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csirkés csendélet. Pasztell, papír, lap széle sérült. Hátoldalán Kreutle Ferencz művészellátó pecsétjével. Üvegezett fa keretben. 56x66 cm
10270.

16 000 HUF
43,24
47,06
Jelzés nélkül (Tölgyessy Artúr?): Naplemente a vízparton. Olaj, vászon, fa keretben. 43x67,5 cm
10271.

60 000 HUF
162,16
176,47
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. magyar művész alkotása: Tiroli tájakról, emberekről készített több mint 30 db rajz 1945-ből. Tus vagy ceruza, múlt emlékei feliratozott okmánytömb lapjain, néhány külön lapon. 9,5x13 és 14x19,5 cm közötti méretekben. Néhány fotó is beragasztva.
10272.

Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. magyar művész alkotása: Tiroli tájakról, emberekről készített több mint 30 db rajz 1945-ből. Tus vagy ceruza, "múlt emlékei feliratozott okmánytömb lapjain, néhány külön lapon. 9,5x13 és 14x19,5 cm közötti méretekben. Néhány fotó is beragasztva.

1 600 HUF
Aba Novák jelzéssel: Arckép. Tus, papír, 30x22,5 cm
10273.

3 600 HUF
9,73
10,59
27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF