15001.
390. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Bp., 1908, Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel, kihajthatós térképpel, térképen szakadás, ajándékozási sorokkal.