15026.
390. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (címkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák). Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szakadással, ragasztással.