2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Erdős Renée könyvek az összegyűjtött művei sorozatból: Ave Roma! I-II. kötetek. Ősök és ivadékok. Negyedik rész. Szerző által aláírt. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, első kötet laza kötéssel. + Erdős Renée: Norina. Hattyúk. Szerző által aláírt. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.