https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 20
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2326641
16573
390
0
800
Books: Military
Other collectibles
Carlo Salsa: Lövészárok. I. köt. Ford.: Kilényi Márton. Frontregények. Bp.,én.,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
2352137
16574
390
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2220800
16575
390
0
800
Books: Military
Other collectibles
A magyar katonai gondolkodás története. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Ács Tibor. Budapest, 1995, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 2352511
16576
390
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Tartalékos tisztek kézikönyve. I. rész. Összeáll.: Molnár József. Bp.,én., Magyar Honvédelmi Sportszövetség Országos Elnöksége Tartalékos Tiszti Tagozat. Kiadói egészvászon-kötés.
Starting price:
2 000 HUF
2201776
16577
390
0
400
Books: Military
Other collectibles
Frank Geron: Átkelés. Barraka őrnagy háborúja. Az IMP Könyvtárs c. sorozat részeként jelent meg. Bp., 1989, Interpress. Kiadói papírkötés, gerincen sérülés.
The item is not available
1998842
16578
390
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2092817
16579
390
0
800
Books: Military
Other collectibles
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.
The item is not available
2285939
16580
390
0
2600
Books: Military
Other collectibles
Nigel Cawthorne: Győzelem. A történelem 100 legnagyobb hadvezére. Bódogh-Szabó Pál fordítása. Pécs, 2008, Alexandra. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment