Books: History

Number of items: 158

Juhász Imre: Az ostrom. Regényes korrajz Budapest ostromából. Zádor István rajzaival. Bp.,(1947), Lapányi-ny. IV. kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos illusztrált papírborítékban.
15646.

1 000 HUF
10
15647.

1 000 HUF
History of the Communist Party of the Soviet Union. Moszkva, 1954, Foreign Languages Publishing House. Kiadói vászon kötésben.
15648.

1 600 HUF
Dr. Kovács Dénes(szerk.): Kossuth emlékalbum. Bp., 1910, a Budapest ajándéka előfizetőinek. Kiadói kissé sérült papírkötés
15649.

1 600 HUF
15650.

1 000 HUF
Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
15651.

1 000 HUF
9
15652.

1 000 HUF
Szlávik Lajos - Fejér László: 111 vízi emlék Magyarországon Budapest, 2008. KÖZDOK Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15653.

1 600 HUF
15654.

1 400 HUF
Gömöri György: Erdélyiek és angolok. Művelődés- és kapcsolattörténeti tanulmányok. Bp., é.n., Héttorony Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15655.

800 HUF
15656.

900 HUF
2,43
2,65
Lengyel Irina: A szkíta aranyszarvas. Bp., 1956, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 17 p.+4 t. Készült 1500 példányban. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15657.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF