1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1905-1940 össz 13 db telekönyvi-tulajdonjogi irat, okmánybélyegekkel (30 fillér, 15 krajcár), részben régi, XIX. sz. iratok másolatai, hajtásnyommal, foltos, részben kisebb sérülésekkel