10336.
389. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
Jelzés nélkül, ismeretlen nagybányai vagy erdélyi festő, 1920-40 körüli alkotása: Őszi kert. Olaj, falemez, sérült (falemez repedésekkel). Fa keretben. 57,5x81,5 cm