10343.
389. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel