Mixed banknote and coin lots

Number of items: 17

~1970. Kiváló Dolgozó zománcozott fém kitüntetés, tokban + DN Szeged Br emlékérem plombált tokban T:2
31485.

~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés, tokban + DN "Szeged" Br emlékérem plombált tokban T:2

800 HUF
2,37
2,86
Amerikai Egyesült Államok 1943. 5c Ag Jefferson + 1969D 1/2$ Ag Kennedy + Magyarország 1927. 1P Ag T:2-3 patina USA 1943. 5 Cents Ag Jefferson + 1969D 1/2 Dollar Ag Kennedy + Hungary 1927. 1 Pengő Ag C:XF-F patina
31486.

Amerikai Egyesült Államok 1943. 5c Ag "Jefferson" + 1969D 1/2$ Ag "Kennedy" + Magyarország 1927. 1P Ag T:2-3 patina USA 1943. 5 Cents Ag "Jefferson" + 1969D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" + Hungary 1927. 1 Pengő Ag C:XF-F patina

2 000 HUF
5,93
7,14
4db-os magyar és osztrák krajcártétel T:3
31487.

800 HUF
2,37
2,86
4db-os magyar és osztrák krajcártétel T:3,3-
31488.

800 HUF
2,37
2,86
5db-os magyar és osztrák krajcártétel, T:3,3-
31489.

1 000 HUF
2,97
3,57
Vegyes 7db-os emlékérem, kutyabárca és kitüntetés tétel, benne 4db Ag emlékérem. Közte 	 1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés, valamint 1906-1935. Sopron Vármegye (2xklf) sorszámozott kutyabárca T:vegyes
31490.

Vegyes 7db-os emlékérem, kutyabárca és kitüntetés tétel, benne 4db Ag emlékérem. Közte 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés, valamint 1906-1935. "Sopron Vármegye" (2xklf) sorszámozott kutyabárca T:vegyes

6 000 HUF
17,80
21,43
13db-os, vegyes jelvény-, emlékérem- és plakett-tétel, közte DN Arany János Általános Iskola - Győr - Alapítva 1990 Br emlékérem (90mm) + 1975. Felszabadulás emlékére porcelán plakett (118mm) T:1--3
31491.

13db-os, vegyes jelvény-, emlékérem- és plakett-tétel, közte DN "Arany János Általános Iskola - Győr - Alapítva 1990" Br emlékérem (90mm) + 1975. "Felszabadulás emlékére" porcelán plakett (118mm) T:1--3

1 800 HUF
5,34
6,43
14db-os vegyes magyar és külföldi érme, jelvény, gomb tétel, közte ~1960-1970. M.J.SZ. (Magyar Jogász Szövetség) zománcozott Br kitűző (19x14mm) + Katonai Haditorna (KHT) aranyozott, zománcozott fém jelvény T:vegyes
31492.

14db-os vegyes magyar és külföldi érme, jelvény, gomb tétel, közte ~1960-1970. "M.J.SZ. (Magyar Jogász Szövetség)" zománcozott Br kitűző (19x14mm) + "Katonai Haditorna (KHT)" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:vegyes

1 600 HUF
4,75
5,71
31493.

1 000 HUF
2,97
3,57
20db-os vegyes tétel fadobozban, főleg keresztény érmek, közte Szerbia 1904. 1D Ag I. Péter T:vegyes 20pcs mixed lot in a wooden box, mostly Christian medals, within Serbia 1904. 1 Dinar Ag Petar I C:mixed
31494.

20db-os vegyes tétel fadobozban, főleg keresztény érmek, közte Szerbia 1904. 1D Ag "I. Péter" T:vegyes 20pcs mixed lot in a wooden box, mostly Christian medals, within Serbia 1904. 1 Dinar Ag "Petar I" C:mixed

2 000 HUF
5,93
7,14
15
Kis doboznyi vegyes emlékérem, sportérem, jelvény, kitüntetés, főleg a szocialista időszakból, közte ~1920-1930. Sport díjplakett S.G.A. jelzéssel. Szign.: Berán (60x40mm) + Vatikán 1831-. Pápai Nagy Szent Gergely Rend zománcozott kitüntetés cserélt hátlappal, erősen sérült T:vegyes
31495.

Kis doboznyi vegyes emlékérem, sportérem, jelvény, kitüntetés, főleg a szocialista időszakból, közte ~1920-1930. Sport díjplakett "S.G.A." jelzéssel. Szign.: Berán (60x40mm) + Vatikán 1831-. "Pápai Nagy Szent Gergely Rend" zománcozott kitüntetés cserélt hátlappal, erősen sérült T:vegyes

1 000 HUF
2,97
3,57
19
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31496.

1 400 HUF
4,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.