Books: Technics

Number of items: 38

Ikarus járművek adatkönyve. Bp., 1969. Közigazgatási és Jogi, Ikarus. Kiadói nyl kötésben, kísérő levéllel
17246.

5 000 HUF
10
Supka Géza: A béke és a háború csodái. Bp., (1939.), Dante, 103 p.+35 t. Gazdag egész és kétoldalas fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó képtáblákkal. Ritka!
17247.

3 400 HUF
9,19
10,00
Javítási utasítás a Csepel D-350 tehergépkocsihoz. I. rész. Bp., 1950, Árpád Gyula. Kiadói félvászon kötésben.
17248.

2 000 HUF
25
Ácsszerkezetek.Összeáll.: Bossányi József. Ipari szakkönyvtár 101-103. Bp., én., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban.
17249.

1 400 HUF
N. Magyar Tibor: Műbőrgyártás Magyarországon. (1905-1980.) Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói foltos műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17250.

1 400 HUF
17251.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ferenczy L. Tamás: A kőbaltától a repülőgépig. Bp., é.n. Dante. Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben
17252.

2 000 HUF
Daguerre képei elkészítése módjának leírása. Közl.: Zimmermann Jakab. Bp., [1984], Országos Műszaki Múzeum. Az 1840. évi kiadás (Bécs, Hagenauer) reprintje, Karlovits Károly kísérőtanulmányával. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17253.

1 000 HUF
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1965, Műszaki. Melléklettel. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17254.

1 000 HUF
Heinz Straub: Fliegen mit Feuer und Gas. Die Geschichte der Ballon- und Luftschiffahrt. Aarau-Stuttgart,1984,AT Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17255.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db. Gárdonyi Jenő: Villamos gépek kezelése. Bp, 1947, a Szent István Társulat kiadása. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel. + Vigh Bertalan: Erősáramú villamos szerelés. Bp, 1943, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, megviselt, szakadt, foltos állapotban, leszakadt gerinccel.
17256.

1 000 HUF
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
17257.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF