Books: Tales

Number of items: 32

Benedek Elek: Rózsaszín mesekönyv. Pogány Willy és más művészek rajzaival. Bp., én. Athenaeum. Újrakötve félvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával.
17381.

8 000 HUF
Le Chat Botté. [Csizmás kandúr.] Contes des Fées á Surprises. Paris,é.n. (cca 1890),Louis Westhausser, 4 sztl. lev. Francia nyelven. A könyvben 3x2 mozgatható, litografált illusztrációval. Carl Offterdinger (1829-1889) német illusztrátor, grafikus illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, javított lapokkal, illusztrációkkal, javított kötéssel.
17382.

6 000 HUF
Kerek egy esztendő 1955. Szerk.: Domokos Mátyás, Enczi Endre. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, a címlapon kis sérüléssel, hiánnyal.
17383.

2 400 HUF
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel.
17384.

3 000 HUF
Kerek egy esztendő 1956. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17385.

2 400 HUF
Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Válogatta és szerkesztette T. Aszódi Éva. A címlapot rajzolta Szecskó Tamás. Bp.,1956,Ifjúsági könyvkiadó. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
17386.

2 400 HUF
Edgar Rice Burroughs: Tarzan sorozat 6 kötete: Tarzan, a dzsungel fia, Tarzan és Opar kincse, Tarzan az aranyvárosban, Tarzan visszatér, Tarzan és az aranyszőrű oroszlán, Tarzan fia. Újvidék, 1966, Forum. Kiadói kopott kartonált papírkötésekben.
17387.

2 800 HUF
7,57
8,24
13
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp.,1983,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17388.

1 600 HUF
A három özvegy miniszter. Koreai népmesék. Vál.: Voigt Vilmos. Ford.: Büky Béla, Enyedy György, Nagy Ildikó, Zen Gen Hánné Bakonyi Margit. Lóránt Lilla illusztrációival. Népek meséi sorozat. Bp.,1966, Európa. Kiadói félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17389.

1 600 HUF
Tolvajok kútja. Perzsa népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Simon Róbert. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1963, Európa. 6 egészoldalas illusztrációival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval.
17390.

1 600 HUF
Jókai Mór: Rózsák szigete. Az Arany ember című munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrácókkal. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Előzéklapon tollas felirattal, címlapon ajándékozási sorokkal.
17391.

1 400 HUF
Treller Ferencz: Az indiánok réme. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Újrakötve, ajándékozási sorral, tulajdonosi névbejegyzéssel, pótolt képekkel. Foltos lapokkal, aranyozott műbőr kötésben.
17392.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF