Tétel

Catalogue number:

17325.
389. Closed Online auction
Books: Religion

5 000 HUF

Description:

[Webber, Karl Julis (1767-1832.)] Weber Gyula: A pápaság története. I-III. köt. I. köt.: A római püspökök Nagy Leó haláláig.- 461. év Kr. u. VIII. II. köt.: A pápaság előkészítésének kora. 461-985. év. III. köt.: VII. Gergely és kora. 985-1145. Lipcse, 1871, Köhler K. F., VIII, 9-186; 178; 151 p. Átkötött, kopott félvászon-kötésben, kissé foxing foltos lapokkal, laza, részben sérült kötéssel, 'Dévaványai Casinó tulajdona' bélyegzéssel. Ritka. Carl Julis Webber német író és szatirikus tollából, pápa és egyházellenes munka. Csak I-III. kötet.

Share:

Photo of the item taken by : tm