Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való História mellyet... https://www.darabanth.com/en/online-auction/389/categories~Books/Books-Other-rarities~1000018/Heltai-Gaspar-Egy-nemes-emberrol-es-az-ordogrol-valo-Historia-mellyet-egyeb-fabulakkal-C3~II2337268
2337268
17419
389
Other collectibles
3 000 HUF
Description: Heltai Gáspár: Egy nemes emberről és az ördögről való História mellyet egyéb fabulákkal és lőtt dolgokkal egyetemben Heltai Gáspár írásaiból kiszedegetett és ím újra napfényre bocsátott Király György deák. Kozma Lajos 4 egészoldalas fametszetű illusztrációjával és könyvdíszeivel illusztrált. Gyoma, 1942, Kner Izidor-ny., 95+1 p.+ 4 (Kozma Lajos egészoldalas illusztrációi) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ra
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035