4 000 HUF
Havas István: Az ivadék. Elbeszélések. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 251+2 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.