Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

A Szemtanú sorozat 23 kötete, 1-3,5-14, 16-24, 28. köt. Bp., Park. Kiadói egészvászon- és kiadói kartonált papírkötések, 2 kivételével kiadói papír védőborítókban, egy-két papírborítón szakadással.
17174.

11 000 HUF
29,73
32,35
Fra Luca Pacioli: Somma dell Aritmetica, Geometria, Proporzioni e Proporzionalitá. Bp., 1994, Balassi. Számozott (1000/906) példány. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. A Stampato da Paganino dePaganini által 1494-ben Vinegiában kiadott mű hasonmás kiadása. Megjelent a mű 500 éves jubileumára. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
17175.

Fra Luca Pacioli: Somma dell' Aritmetica, Geometria, Proporzioni e Proporzionalitá. Bp., 1994, Balassi. Számozott (1000/906) példány. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. A Stampato da Paganino de'Paganini által 1494-ben Vinegiában kiadott mű hasonmás kiadása. Megjelent a mű 500 éves jubileumára. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.

8 000 HUF
17176.

8 000 HUF
17177.

3 000 HUF
17178.

3 600 HUF
9,73
10,59
Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság, 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, Merkly Belus József nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.
17179.

Lipták Pál: Gyógyszerismeret. Gyógyszerészhallgatók és gyógyszerészek részére. Bp., 1940, "Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság", 481 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, 'Merkly Belus József' nagykanizsai gyógyszerész névbélyegzőjével és névbejegyzésével.

3 400 HUF
9,19
10,00
Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp.,1986, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 2000 példányban.
17180.

2 000 HUF
Dr. Vadász Elemér: Magyarország földtana. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
17181.

2 000 HUF
1892 Hogy viselkedjünk Choleraveszély idején? Közrebocsájtja: A Fő- és Székváros Tiszti Főorvosi Hivatala. Bp., 1892, Pesti Könyvnyomda Rt., 29 p. Papírkötésben, ceruzás aláhúzással, kissé foltos lapokkal.
17182.

2 000 HUF
17183.

2 000 HUF
Dr. Ludwig Ideler: Handbuch der mathematischen und technischen Chronologie I. Második kiadás. Német nyelven, bélyegzéssel. Breslau, 1883, Wilhelm Koebner. Félbőr kötésben.
17184.

2 800 HUF
7,57
8,24
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17185.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF