Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 37

Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve kezdő főzőnőknek. Bp.,én.,(Nagy Sándor-ny.), 144 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17109.

3 800 HUF
10,27
11,18
Szász József: Konyhakertészet. Kertmunkás iksolák, valamint más alsóbb foku gazdasági iskolák számára és magánhasználatra. Torda, 1903, Ny. Füssy és Sztujpár (ezelőtt Harmath J.), 36+4 p. Korabeli reklámokkal, közte Gróf Csáky L. Vasgyárai, Prakfalu (Szepes) árjegyzékével. Kiadói szakadt papírkötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, ceruzás jegyzettel, bejelölésekkel, foltos, megviselt állapotban,
17110.

1 000 HUF
22
1912 Mauthner Ödön: Mauthner Kertészeti Kátéja. Benne a kertészet tízparancsolatjával. Bp.,(1912.),Mauthner Ödön, 160 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17111.

1 000 HUF
Jávorka Sándor-Árokszállásy Zoltán-Bánhegyi József-Boros Ádám-Hortobágyi Tibor-Sztala Ödön: Növényhatározó. Szerk.: Hortobágyi Tibor. Bp., 1955, Tankönyvkiadó, 707 p. Második kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
17112.

2 000 HUF
Süssünk-főzzünk! Háztartási tudnivalók falusi lányok számára. Ella néni receptjeivel. Bp., 1942, Kalász. III., javított kiadás. Átkötött kopott, foltos amatőr félvászon-kötés, foltos, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17113.

2 400 HUF
Lévai Anikó: A konyhaablakból. Bp., 2007, Jokerex. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborításban, újszerű állapotban.
17114.

1 200 HUF
A Magyar országi méh-tartás rövid tudománnya. [Bp.,2018], Barnaföldi Gábor Archívum. Kiadói papírkötés. 1782-es kiadás reprint kiadása.
17115.

A' Magyar országi méh-tartás' rövid tudománnya. [Bp.,2018], Barnaföldi Gábor Archívum. Kiadói papírkötés. 1782-es kiadás reprint kiadása.

1 400 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1928, Váncza és Társa. Kiadói sérült papírkötés kopottas állapotban.
17116.

1 000 HUF
Laposa József-Dékány Tibor: Pincejárás. Utazás a magyar borok világában. From Cellar To Cellar. Bp.,1999,Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
17117.

1 400 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17118.

1 000 HUF
Entz Ferenc: Válogatott fejezetek dr. Entz Ferenc Kertészeti füzetek c. művéből. Geday Gusztáv utószavával. Bp., 1978., MÉM Információs Központ, 8+216+6 p. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kopott borítóval, tollas aláhúzásokkal.
17119.

1 600 HUF
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp, 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Jó állapotban.
17120.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF