11351.
389. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Aranyozott gipsz fali kép, kis sérüléssel d: 33 cm