Chinaware / Porcelain Number of items: 240
2329788
11162
388
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14,5 cm
5 000 HUF
2322325
11163
388
Other collectibles
Zsolnay kecske, eozin mázas, jelzett (tervező:Nádor Judit), hibátlan, m:15 cm, h:11 cm
20 000 HUF
2326487
11164
388
Other collectibles
Zsolnay porcelán dugó, felső része eozin figurális állatfejet formál, közepén műanyag gyűrűvel, h: 9,5 cm és eozin szalvétagyűrű, belsejébe szövet applikálva, d: 4,5 cm, m. 2 cm. Dugó jelzett, dugó alsó részen apró folttal, eredeti Zsolnay logóval ellátott, szövettel bélelt karton díszdobozában
8 000 HUF
2322351
11165
388
28000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas bikafejes ivócsanak, nagy méretű, jelzett, hibátlan, m:18 cm, h: 22 cm
28 000 HUF
2329835
11166
388
Other collectibles
Zsolnay mosó lányok, szecessziós stílusú, eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan. Ritka forma!
18 000 HUF
2330324
11167
388
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás porcelán fűszertartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 13x7,5 cm
3 000 HUF
2329795
11168
388
24000
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze készlet 8 db csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
24 000 HUF
2330183
11169
388
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás mini váza és szalvétagyűrű, kézzel festett, jelzett, hibátlan, váza m: 6 cm, szalvétagyűrű d: 5 cm
3 000 HUF
2330213
11170
388
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás tálkák, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4 cm, d: 12,5 cm
3 000 HUF
2330260
11171
388
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 5x7,5x7,5 cm
3 000 HUF
2330072
11172
388
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
6 000 HUF
2330153
11173
388
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás pohárkák, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035