Number of items: 240
2300883
11150
388
Other collectibles
Herendi levél alakú, virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 24x22 cm
18 000 HUF
2300876
11151
388
Other collectibles
Herendi virágmintás váza, jelzett ezüst (Ag) peremmel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
18 000 HUF
2328065
11152
388
Other collectibles
Herendi porcelán virág. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal 8x7 cm
1 000 HUF
2328057
11153
388
Other collectibles
Herendi porcleán rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 8x8 cm
2 000 HUF
2323188
11154
388
70000
Other collectibles
Zsolnay bambusz mintás teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
70 000 HUF
2329787
11155
388
40000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás nagy méretű padló váza. Kézzel festett, jelzett (Kocsis Hajnalka), alján egy két mázrepedéssel, egyébként hibátlan m:41 cm
40 000 HUF
2329781
11156
388
26000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Varga M.), mázrepedésekkel. d:19 m: 17 cm
26 000 HUF
2329785
11157
388
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Mihálkovicsné), hibátlan m:27 cm
14 000 HUF
2329783
11158
388
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Vilmosné), hibátlan m:26,4 cm
14 000 HUF
2323174
11159
388
24000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, (Kocsis Gizella) hibátlan 39 cm
24 000 HUF
2329784
11160
388
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Gadánné), hibátlan m:27 cm
14 000 HUF
2329782
11161
388
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza- Kézzel festett, jelzett (Mezővári Eszter), hibátlan m:15 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m