10357.
388. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré, 1942. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 50×37 cm