10389.
388. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül, 908 dec. datálással: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív, régi, kissé sérült üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm