Ausztria ~1928. "Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf" aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán "J. Hollarek Wien VI/I." gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1-
Austria ~1928. "Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf" gold plated and enamelled buttonhole badge with "J. Hollarek Wien VI/I." makers mark on back (20x29mm) C:AU
Ausztria DN "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség)" jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2
Austria ND "ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions)" hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF
Német Államok / Braunschweig-Lüneburg DN Címeres (piros mezőben balra ugrató ló koronával) zománcozott Br medál (33x27mm) T:2 hátlap kissé karcos
German States / Braunschweig-Lüneburg ND Coat of arms (red box to the left jumping horse and crown) enamelled Br pendant (33x27mm) C:XF back is slightly scratched
Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd
Német Harmadik Birodalom 1939. "1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland" fém propaganda jelvény "JUNGWIRTH WIEN 62" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. "1. Mai 1939 - Ostmark, Altreich, Sudentenland" metal propaganda badge with maker's mark "JUNGWIRTH WIEN 62" (36mm) C:XF
Németország DN "Német Alpesi Egyesület - Zweig Túraklub - 40 év" zománcozott és jelzett Ag jelvény (7,05g/0.800/26mm) T:2
Germany ND "German Apls Society - Zweig Tour Club - 40 years" enamelled and hallmarked Ag badge (7,05g/0.800/26mm) C:XF
Ausztria DN "D' Bärenlocher GMOA auf der Rax" zománcozott fém jelvény (29mm) T:2 kis zománchiba
Austria ND "D' Bärenlocher GMOA auf der Rax" enamelled metal badge (29mm) C:XF small enamell error