Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 68

Ausztria 1926. Lueger-emlékmű avatóünnepsége 1926. szept. 19. ezüstözött lemezjelvény (31x40mm) T:2 Austria 1926. Unveiling Ceremony of the Lueger Monument 19th. Sept. 1926. silver plated sheetmetal badge (31x40mm) C:XF
31575.

Ausztria 1926. "Lueger-emlékmű avatóünnepsége 1926. szept. 19." ezüstözött lemezjelvény (31x40mm) T:2 Austria 1926. "Unveiling Ceremony of the Lueger Monument 19th. Sept. 1926." silver plated sheetmetal badge (31x40mm) C:XF

2 400 HUF
Ausztria ~1928. Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán J. Hollarek Wien VI/I. gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1- Austria ~1928. Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf gold plated and enamelled buttonhole badge with J. Hollarek Wien VI/I. makers mark on back (20x29mm) C:AU
31576.

Ausztria ~1928. "Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf" aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán "J. Hollarek Wien VI/I." gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1- Austria ~1928. "Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf" gold plated and enamelled buttonhole badge with "J. Hollarek Wien VI/I." makers mark on back (20x29mm) C:AU

2 400 HUF
Ausztria DN Wiener Renn-Verein Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND Wiener Renn-Verein gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU
31577.

Ausztria DN "Wiener Renn-Verein" Bécsi Lovasklub aranyozott, zománcozott Br gomblyukjelvénye (29x26mm) T:1- / Austria ND "Wiener Renn-Verein" gold-plated, enamelled Br buttonhole badge (29x26mm) C:AU

8 000 HUF
Ausztria DN ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2 Austria ND ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions) hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF
31578.

Ausztria DN "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség)" jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2 Austria ND "ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions)" hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF

2 400 HUF
Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os Tesla Hradec Králové zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of Tesla Hradec Králové enamelled metal badges C:UNC
31579.

Csehszlovákia ~1970-1980. 8 db-os "Tesla Hradec Králové" zománcozott fém kitűző tokban T:1 Czechslovakia ~1970-1980. 8pcs of "Tesla Hradec Králové" enamelled metal badges C:UNC

100 HUF
0,27
0,29
Hollandia ~1950. KLM Junior Stewardess zománcozott fém jelvény T:2 Netherlands ~1950. KLM Junior Stewardess enamelled metal badge C:XF
31580.

Hollandia ~1950. "KLM Junior Stewardess" zománcozott fém jelvény T:2 Netherlands ~1950. "KLM Junior Stewardess" enamelled metal badge C:XF

1 200 HUF
Német Államok / Braunschweig-Lüneburg DN Címeres (piros mezőben balra ugrató ló koronával) zománcozott Br medál (33x27mm) T:2 hátlap kissé karcos German States / Braunschweig-Lüneburg ND Coat of arms (red box to the left jumping horse and crown) enamelled Br pendant (33x27mm) C:XF back is slightly scratched
31581.

1 400 HUF
Német Birodalom ~1908. Norddeutscher Lloyd hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd
31582.

Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd

2 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1939. 1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland fém propaganda jelvény JUNGWIRTH WIEN 62 gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. 1. Mai 1939 - Ostmark, Altreich, Sudentenland metal propaganda badge with makers mark JUNGWIRTH WIEN 62 (36mm) C:XF
31583.

Német Harmadik Birodalom 1939. "1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland" fém propaganda jelvény "JUNGWIRTH WIEN 62" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. "1. Mai 1939 - Ostmark, Altreich, Sudentenland" metal propaganda badge with maker's mark "JUNGWIRTH WIEN 62" (36mm) C:XF

6 000 HUF
Németország DN Német Alpesi Egyesület - Zweig Túraklub - 40 év zománcozott és jelzett Ag jelvény (7,05g/0.800/26mm) T:2 Germany ND German Apls Society - Zweig Tour Club - 40 years enamelled and hallmarked Ag badge (7,05g/0.800/26mm) C:XF
31584.

Németország DN "Német Alpesi Egyesület - Zweig Túraklub - 40 év" zománcozott és jelzett Ag jelvény (7,05g/0.800/26mm) T:2 Germany ND "German Apls Society - Zweig Tour Club - 40 years" enamelled and hallmarked Ag badge (7,05g/0.800/26mm) C:XF

4 000 HUF
Ausztria DN D Bärenlocher GMOA auf der Rax zománcozott fém jelvény (29mm) T:2 kis zománchiba Austria ND D Bärenlocher GMOA auf der Rax enamelled metal badge (29mm) C:XF small enamell error
31585.

Ausztria DN "D' Bärenlocher GMOA auf der Rax" zománcozott fém jelvény (29mm) T:2 kis zománchiba Austria ND "D' Bärenlocher GMOA auf der Rax" enamelled metal badge (29mm) C:XF small enamell error

2 400 HUF
Svájc DN. Svájci bélyegek képével díszített, bélyeg alakú kitűzők (2xklf), műanyag tokban T:1
31586.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF