Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 68
2324687
31563
388
Numismatics
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás résztvevői jelvénye (24x61mm) T:1-
2 000 HUF
2324951
31564
388
Numismatics
1971. "Budapest 1971. (Vadászati Világkiállítás)" zománcozott Br kitűző T:2
1 000 HUF
2307399
31565
388
2200
Numismatics
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban T:1-,2 NMK 564.
2 200 HUF
2324768
31566
388
Numismatics
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, erdeti sérült tokban T:1-
1 000 HUF
2326649
31567
388
Numismatics
~1975. "MALÉV 25 éves törzsgárda" festett jelvény T:2
1 400 HUF
2328365
31568
388
Numismatics
~1980. 30. véradásért járó "Kiváló Véradó" kitüntetés eredeti díszdobozban kitűzővel + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + ~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban (tűhiány) T:1-2-
1 800 HUF
2331847
31569
388
Numismatics
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~8,11g/0.835/21,5mm) T:2 patina
2 400 HUF
2328328
31570
388
Numismatics
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1
12 000 HUF
2324761
31571
388
Numismatics
1982. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (38mm; 16mm) T:1-
1 400 HUF
2332221
31572
388
Numismatics
1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1-,2 NMK 600.
1 200 HUF
2286440
31573
388
Numismatics
1990. "10 éves az 56-os Szövetség" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban (27x23mm) T:1
1 600 HUF
2216851
31574
388
24000
Numismatics
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m