Books: Travelling, Local History Number of items: 195
2313903
15036
388
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Benedek Piroska, Pálfy Katalin: Out and about in Hungary. Miskolc, 2005, Well-Press Kiadó. 708p. 2. javított kiadás (2nd updated edition). Angol nyelven. Magyar szótárrésszel. Két színes, kihajtható térképpel, színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. / Tourist guide of Hungary in English language
1 000 HUF
2269598
15037
388
Other collectibles
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.
2330309
15038
388
Other collectibles
B. Gál Edit-Guszmanné Nagy Ágnes: Gyöngyös régi képeslapokon a századfordulótól 1948-ig. Gyöngyös- Veszprém, 2007., Agenda Natura. Kiadói kartonált papírkötésben.
2 000 HUF
2330744
15039
388
Other collectibles
Légát Tibor-Zsigmond Gábor: Közlekedik a székesfőváros. Ferenc József híd- Horthy körtér - Rákosi művek. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Bp., 2014, Libri. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2312947
15040
388
Other collectibles
Csorba Csaba: Regélő váraink. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kuczogi Zsuzsanna alaprajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
1 600 HUF
2263134
15041
388
Other collectibles
Budapest teljes utcanévlexikona. Szerk.: Ráday Mihály. Bp., 2003, Sprinter. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2197052
15042
388
Other collectibles
Weltstadt München Modestadt München. 1983., München, Olympia-Turm-Verlag. Kartonkötésben, gazdag képanyaggal, német nyelven.
1 000 HUF
2261264
15043
388
Other collectibles
Szakály Ferenc: Sziget mezováros (Somogy megye) lakosságának "connumerátiója" 1551-ben. (Adalékok XVI. századi mezovárosaink demográfiai és társadalmi képéhez.). H.n., é.n., k.n.. Eredetileg megjelent a Történeti Statisztikai Évkönyv 1967-1968. Bp. 1970. 61-133. Félvászonkötés.
1 000 HUF
2306273
15044
388
Other collectibles
Rachel Challice: The monograph pf Mondariz., Spain. London, cca 1900. Agnew. 58p. Haránt folio
2 000 HUF
2329963
15045
388
Other collectibles
Illés Andrea: Magyarország világörökségei. Bp.,2002, Scolar. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
1 200 HUF
2330049
15046
388
Other collectibles
Budapest köztéri szobrai és emléktáblái. 1985-1998. Összeáll.: Szöllősy Ágnes és Boros Géza. Bp, 1998, Budapest Galléria. Papírkötésben, szép állapotban.
2 000 HUF
2331365
15047
388
Other collectibles
Robert von Lebensfeld: Die Westalpen. E. T. Compton és Paul Hey illusztrációival. Prag-Wien-Leipzig, 1896, F. Temspky-G. Freytag, 1 t.+XII+486+1 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, egy egészoldalas színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró képtáblával.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: