Books: Tales

Number of items: 27

Az Ezeregyéjszaka meséi I-V. köt. Nem teljes. Bp., 2000-2007, Atlantisz. Kiadói egészvászon-kötés, az I. kötetben hullámos, foltos lapokkal, az elülső szennylap szélén hiánnyal.
17294.

4 000 HUF
11,56
14,04
Tranh, Dan Gian Viet-nam népmesék illusztáált kiadás. VIetnam, 1962 14 db színes fametszetű tábla. + hozzá 25 db színes kivágás. / Vietnamese folk tales14 wood plates + 21 cut outs 35x23 cm
17295.

4 000 HUF
11,56
14,04
Hans Christian Andersen: Mesék és történetek. Ford. és átdolgozta. Rab Zsuzsa. Bp., 2001, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17296.

2 000 HUF
5,78
7,02
17297.

4 000 HUF
11,56
14,04
Magyar mesék rózsás kertje, benne: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. H.n. é.n., Révai. Egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
17298.

800 HUF
2,31
2,81
Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 178+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17299.

1 200 HUF
3,47
4,21
Magyar Ifjúság könyvtára 2 kötet. Sámson vitéz, Kicsi mesék, örök mesék. Kiadói félvászon kötésben
17300.

1 000 HUF
2,89
3,51
11
M. Bónis Mária: Cinegefészek. Intézeti történet. Sebők Imre illusztrációival. Bp.,1943,Palladis. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17301.

1 200 HUF
3,47
4,21
Webster, Jean: Patty a kollégiumban. százszorszép könyvek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17302.

1 000 HUF
2,89
3,51
17303.

1 000 HUF
2,89
3,51
Ernest Drake: Sárkánytan. Ford.: Dudik Annamária Éva. Bp., 2006, Egmont. Kiadói kartonált papírkötés.
17304.

1 200 HUF
3,47
4,21
Mikszáth Kálmán: Beckó vagy bolondóc. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Nagy Miklós. Elek Lívia illusztrációival. Nagy magyar mesemondók. Bp., 1997, Unikornis. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17305.

1 000 HUF
2,89
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.