3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hock János: Vigasztalások könyve. Elmélkedések és hangulatok. Bp., 1903., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.