1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pintér Jenő: Magyar irodalom története. II-IV., VI-VIII. 1-2. köt. Bp.,1930-1941, Stephaneum. Átkötött félvászon-kötésben, az egyik gerince hiányzik, egy gerincen kis sérüléssel, két kötet hiánnyal (I., V.)