3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A gépterem. Egyetemes kézikönyv. A Budapesti Gépmesterek és Nyomók Köre megbízásából szerkesztette Fuchs Zsigmond. Bp., 1910, Világosság Könyvnyomda Rt., 543 p.+3 t. + VIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos, hiányzó képtáblákkal.