Books: History Number of items: 182
2329119
15757
388
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2329549
15758
388
Books: History
Other collectibles
Fülep Lajos és Kner Imre levelezése. Szerk.: Erdész Ádám. Gyula, 1990, Művelődési és közoktatási Minisztérium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2309755
15759
388
Books: History
Other collectibles
1988 A Dlusztus Család Krónikája 12. sz. 1988. dec. 25. Szerk.: Dlusztus József. Pécs, 1988, ny.n., 84 p. Beragasztott fotókkal. Papírkötésben.
1 200 HUF
2231265
15760
388
Books: History
Other collectibles
Juhász Gyula: Magyarország külpolitikája 1919-1945. Második átdolgozott kiadás. H.n., 1975, Kossuth. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban. + Juhász Gyula: Uralkodó eszmék Magyarországon 1939-1944. H.n., 1983, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2312338
15761
388
Books: History
Other collectibles
Orvosok, orvosegyetemi fiatalok, mentősök a magyar forradalomban. Történet töredékek 1956-1996. Szerk.: Prágay Dezső. Essen, 1998, A szerzők kiadása. Papírkötésben , jó állapotban.
2 000 HUF
2311992
15762
388
Books: History
Other collectibles
Bilibok-Sebestyén-Zibolen: Első óvodáink életéből. 1829-1833. Bp., 1984, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2311794
15763
388
Books: History
Other collectibles
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2289006
15764
388
Books: History
Other collectibles
Dokumentumok gróf Batthyány Kázmér közéleti tevékenységéről. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből 14. Pécs, 2006, a Baranya Megyei Levéltár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
3 000 HUF
2288812
15765
388
Books: History
Other collectibles
Bodó László: Knezich Károly honvéd tábornok. Studia Agriensia 19. Eger, 1998, a Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
2288829
15766
388
Books: History
Other collectibles
'56-os fényképek gyűjteményekben. Szerk.: Kákóczki András- Sümegi György. A Miskolci Galéria könyvei 29. hn., 2007, Miskolci Galéria. Papírkötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
2288805
15767
388
Books: History
Other collectibles
Kósa László: A Magyar Néprajzi Társaság története. 1889-1989. A Magyar Néprajzi Társaság százéves története. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára 7. Bp, 1989, a Magyar Néprajzi Társaság és a Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadása. Papírkötésben, kissé kopott de egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
2288957
15768
388
Books: History
Other collectibles
Dobos Marianne: Akkor is karácsony volt. (1944). Miskolc, én., Bíbor Kiadó. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035