Books: History Number of items: 182
2329235
15745
388
Books: History
Other collectibles
Gogolák Lajos: Csehszlovákia. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság (Kincsestár). Kiadói papírkötés, szakadt állapotban.
1 600 HUF
2329314
15746
388
Books: History
Other collectibles
Lőrincz László: Mongólia története. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
1 400 HUF
2238045
15747
388
Books: History
Other collectibles
Bolgár tanulmányok III. Szerk.: Dankó Imre. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 37. sz. Debrecen, 1980., (Alföldi-ny.), 123 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
Az egyik szerző, Fodor István (1943-) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
1 000 HUF
2193524
15748
388
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2323922
15749
388
Books: History
Other collectibles
B. H. Warmington: Karthágó. Bp., 1967, Gondolat. Ford.: Terényi István. Kiadói megfakult egészvászon-kötés.Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói néhol szakadozott papír védőborító.
1 000 HUF
2323814
15750
388
Books: History
Other collectibles
Anonymus: Gesta Hungarorum. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Hasonmás kiadás. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. 2324376
15751
388
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2324388
15752
388
Books: History
Other collectibles
John Lukacs: Egy nagy korszak végén. Bp., 2005, Európa. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2324380
15753
388
Books: History
Other collectibles
Walther Hofer (szerk.): Der Nationalsozialismus. Dokumente 1933-1945. Frankfurt, 1999, Fischer. 46. kiadás. Német nyelven Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
1 000 HUF
2324385
15754
388
Books: History
Other collectibles
Szamos Rudolf: Vérző város. Napló, Budapest 1956. Veszprém, 2002, Viza Kft. A szerző, Szamos Rudolf (1929-2009) magyar író által dedikált! Borító és szövegközti grafika: Veszeli Lajos. Kiadói papírkötésben.
1 800 HUF
2328712
15755
388
Books: History
Other collectibles
Szemere Mikós: Négy országgyülési beszéd. Homestead. Az ifjúság nevelése. Újságíró -iskola. Honvédelmi nevelés. Bp. 1902. Athenaeum. 66 l. 1 sztl. Kiadói, elvált borítójú papírkötésben
1 000 HUF
2330517
15756
388
Books: History
Other collectibles
Wittner Mária: "Ellenőrizve." Szerk., bevezetővel, és jegyzetekkel ellátta: Dr. Tamáska Péter. Bp., 2002., Magyar Ház. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035