17052.
388. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, gerinc sérült, néhány kissé szakadozott lappal, kopottas állapotban.