1 000 HUF
Vegyes művészeti témájú iskolai tankönyv, 2 db: Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939, Szent István-Társulat, 119+1 p. Átkötött egészvászon-kötés. + Kónya József: Magyar műalkotások ismertetése. Gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Bp.,1942, Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.