1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Hevesy Iván-Dévai Béla: A film kulisszatitkai. 40 képmelléklettel. Bp., 1928, Jakab-ny.,128+4 p. Lapszámozáson belül 16 fekete-fehér képtáblával. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.