12077. 388. Closed Online auction Toys, board-games
6 000 HUF
0 HUF
Össz. 7 db vintage retro katonai játék figura, 6 db Néphadsereg, 1 db lovas figura a Rákosi korszakból elastonin, kopott, némelyik sérült, m: 8,5 és 9,5 cm közötti méretekben
Photo of the item taken by : karap_norbert