11435.
388. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm