Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 43

Art deco hölgy kutyával, bronz kisplasztika, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, talpán lyukkal (feltehetően korábban egy talapzatba rögzítve), m: 17 cm. / Art deco lady with dog, bronze statue, unsigned,, with some minor wear, height: 17 cm
11405.

5 000 HUF
14,45
17,54
39
Elegáns hölgy, bronz kisplasztika, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm / Elegant lady, bronze statue, unsigned, with some minor wear, height: 9 cm
11406.

3 000 HUF
8,67
10,53
Art deco stílusú stilizált orozlán szobor, fa, gyöngyház berkással, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11407.

10 000 HUF
28,90
35,09
2 db nevető buddha, műgyanta, m: 5,5 cm, 9 cm
11408.

2 800 HUF
8,09
9,82
Szekszárd város kulcsa. Díszpolgári kitüntetés, jelzés nélküli, zsűrizett bronz iparművész alkotás díszdobozban. 14 cm
11409.

2 000 HUF
5,78
7,02
Alumínium krisztusos plakett, d: 24 cm
11410.

3 600 HUF
10,40
12,63
2 db elefántos faragott fa füstölőtartó, egy isten figura. m: 8 cm, 10 cm
11411.

1 400 HUF
4,05
4,91
Afrikai fa szobor, m: 30 cm
11412.

Afrikai fa szobor, m: 30 cm

2 000 HUF
5,78
7,02
Keleti keményfa faragott szobor 29 cm
11413.

4 000 HUF
11,56
14,04
3 db figurális afrikai faragott fa szobor. m: ~ 22 cm
11414.

1 000 HUF
2,89
3,51
Dechandt Antal (1959-): Madár 2013. Faragott fa szobor. Szőlőkaró, akril. Jelzett.122 cm
11415.

55 000 HUF
158,96
192,98
11416.

15 000 HUF
43,35
52,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.