Printed Materials Number of items: 233
2329113
13301
388
Printed Materials
Other collectibles
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
2 400 HUF
2288679
13302
388
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930-1940. Spindler & Hoyer KG: Werk für Feinmechanik und Optik. Göttingen, én., Mechanische Optische Werkstätten. Papírkötésben, kissé megviselt állapotban. Német nyelven.
2 000 HUF
2304793
13303
388
Printed Materials
Other collectibles
cca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja össz. 3 száma, ebből 2 db színes divat melléklettel, részben kissé foltos és szakadt
2 000 HUF
2304821
13304
388
Printed Materials
Other collectibles
ca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja 1 db száma, hajtásnyommal, borítón ceruzás firkával + Otthonunk, a magyar háziasszony lapja
1 000 HUF
2324364
13305
388
Printed Materials
Other collectibles
1933 Uj Idők. XXXIX. évfolyam. I. félév. ( Nem teljes.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Könyvkötészete, szakadt gerinccel, foltos, gyűrött, megviselt borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal.
1 200 HUF
2330869
13306
388
Printed Materials
Other collectibles
1933 A Függetlenség című újság I. évfolyamának 125. száma
1 200 HUF
2326440
13307
388
Printed Materials
Other collectibles
1934 Szabolcsi Szemle. I. évf. 6. sz., 1934. nov. A Szabolcsvármegyei Bessenyei Kör kiadványa. Szerk.: Szohor Pál, Szentmiklósi Péter, Belohorszky Ferenc., papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, 169-203+1 p.
1 000 HUF
2329307
13308
388
Printed Materials
Other collectibles
1934 ABC útmutató, termékekre lebontva az üzletek felsorolása, 47p
1 000 HUF
2334255
13309
388
Printed Materials
Other collectibles
1935 Die Luftreise újság nov. száma sok érdekes képpel, német nyelven, helyenként foltos lapokkal
2 000 HUF
2298830
13310
388
Printed Materials
Other collectibles
1935 A Cél - Fajvédelmi folyóirat. szerk: Méhely Lajos. augusztusi száma.
5 000 HUF
2324463
13311
388
Printed Materials
Other collectibles
cca 1935-48 össz. 5 db meghívó (Budai Katholikus Kör bál József Ferenc királyi herceg, Magyar szabadságharc-görög szabadságharc kulturdélután 1948, esküvői meghívók) stb
1 600 HUF
2333137
13312
388
Printed Materials
Other collectibles
Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035