Printed Materials

Number of items: 233

1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
13301.

2 400 HUF
cca 1930-1940. Spindler & Hoyer KG: Werk für Feinmechanik und Optik. Göttingen, én., Mechanische Optische Werkstätten. Papírkötésben, kissé megviselt állapotban. Német nyelven.
13302.

2 000 HUF
cca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja össz. 3 száma, ebből 2 db színes divat melléklettel, részben kissé foltos és szakadt
13303.

2 000 HUF
ca 1931-37 A Magyar Uriasszonyok Lapja 1 db száma, hajtásnyommal, borítón ceruzás firkával + Otthonunk, a magyar háziasszony lapja
13304.

1 000 HUF
1933 Uj Idők. XXXIX. évfolyam. I. félév. ( Nem teljes.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Könyvkötészete, szakadt gerinccel, foltos, gyűrött, megviselt borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal.
13305.

1 200 HUF
1933 A Függetlenség című újság I. évfolyamának 125. száma
13306.

1 200 HUF
1934 Szabolcsi Szemle. I. évf. 6. sz., 1934. nov. A Szabolcsvármegyei Bessenyei Kör kiadványa. Szerk.: Szohor Pál, Szentmiklósi Péter, Belohorszky Ferenc., papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, 169-203+1 p.
13307.

1 000 HUF
1934 ABC útmutató, termékekre lebontva az üzletek felsorolása, 47p
13308.

1 000 HUF
1935 Die Luftreise újság nov. száma sok érdekes képpel, német nyelven, helyenként foltos lapokkal
13309.

2 000 HUF
1935 A Cél - Fajvédelmi folyóirat. szerk: Méhely Lajos. augusztusi száma.
13310.

5 000 HUF
cca 1935-48 össz. 5 db meghívó (Budai Katholikus Kör bál József Ferenc királyi herceg, Magyar szabadságharc-görög szabadságharc kulturdélután 1948, esküvői meghívók) stb
13311.

1 600 HUF
Bilder deutscher Geschichte. Werk 12. Hamburg-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst. Komplett cigaretta gyűjtőkártya album. Kiadói papírkötés, gerinc és borítólap kopott, belül a lapok világosabb foltokkal, összes kép megvan. / Paperback, spotted cover, with all pictures.
13312.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF