Printed Materials

Number of items: 233

cca 1950 Ponte Nomentano, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm
13204.

1 800 HUF
cca 1950 Ponte Milvio, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm
13205.

1 800 HUF
1952 Bp., Útmutató az MHK Bizottságok tanfolyama számára, 35p
13206.

1 000 HUF
1952 Úttörő vezető Rákosi Mátyás 60. születésnapja alkalmából kiadott száma. Hajtva
13207.

2 000 HUF
1953 Magyar Közlöny. A Magyar Népköztársaság hivatalos lapja, 1953 márc. 9. Benne Joszif Visszárionovics Sztálin generalisszimusz emlékének megörökítéséről c. hírrel, gyászkeretben, 63-66 p.
13208.

1953 Magyar Közlöny. A Magyar Népköztársaság hivatalos lapja, 1953 márc. 9. Benne "Joszif Visszárionovics Sztálin generalisszimusz emlékének megörökítéséről" c. hírrel, gyászkeretben, 63-66 p.

3 000 HUF
1953. május, Uj Világ és a Szabad Nép 1-1 db lapszáma Rákosi Mátyással a címlapon, hajtásnyommal, Szabad Nép foltos, Uj Világ kissé sérült
13209.

1 600 HUF
1953 A Béke és Szabadság képes hetilap IV. évfolyamának 49. száma, benne a 6:3-as meccs hírével
13210.

3 600 HUF
9,73
10,59
1953 Az Új Világ, a Magyar-Szovjet Barátság Lapja VI. évfolyamának 48. száma, benne a 6:3-as meccs hírével
13211.

3 600 HUF
9,73
10,59
16
1954 The Beano képregény, sérült, 12p
13212.

1 200 HUF
1954 Pekinget ismertető francia nyelvű képes prospektus, 17p
13213.

4 000 HUF
1955-1966 3 db Képes Sport, II. évfolyam 22. száma, XIII. évfolyam 21. száma, X. évfolyam 18. száma
13214.

1 600 HUF
1956 Debreceni Hírek. A Debreceni Szocialista Forradalmi Bizottmány lapja, I. évf. 2. sz., 1956. nov. 2., az egyik szélén hiánnyal, 1 sztl. lev. A címlapon Magyarország semlegességégnek hírével.
13215.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF