Printed Materials

Number of items: 233

1943 A Nemzeti Újság 2 db száma a világháború híreivel
13349.

1 600 HUF
1943-1944 Szikra I. évf. 8. sz. 1943. okt. + Tolnai Világlap. 46. évf. 32 sz. 1944. aug. 9. folyóiratok háborús számai, érdekes fotókkal.
13350.

2 400 HUF
1944 Máriabesnyői zarándok naptár enyhén sérült gerinccel
13351.

800 HUF
1944 A Hazai Bank Rt. 1944-es tárcanaptára, kitöltetlen, jó állapotban, 10x8 cm
13352.

1 000 HUF
1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal.
13353.

1 000 HUF
1944 A Képes Tábori Újság III. évfolyamának 38. száma sok érdekes képpel, kissé foltos borítóval
13354.

1 600 HUF
1944 Berlini visszhang VI évf., 14. sz., sérült gerinc, kissé foltos borító
13355.

3 000 HUF
cca 1945 össz. 4 db orosz nyelvű nyomtatvány, részben sérült és fotlos borítóval
13356.

1 600 HUF
1945 Szabad Szó 47. évfolyamának 28. száma
13357.

1 000 HUF
1946 Nemzeti Liberális Ügyvédek Pártja prospektus, rajta a párt követeléseivel, és az ismeret tagok névsorával, Dr. Varsa József ügyvéd részére.
13358.

1 000 HUF
1947 Magyar Bor És Gyümölcs, II. évfolyam 3. száma
13359.

800 HUF
1947 A Holnap I- évf. I. szám. Induló szám. Sulyok Dezső vezércikkével
13360.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF