12369.
388. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
(Altorjai) Göbel J. (János) Árpád (1886-1931): A Nyujtódi és Gelencei Kádár címere, 1672. A Siebmacher J. féle: "Grosses u. Allgem. Wappenbuch" XII. kötet 111. tábla alapján Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Fa keretben, 40×30 cm