Flea Market

Number of items: 527

Vegyes bolha és írószer tétel: barna műbőr férfi kézi táska, jó állapotban, 16,5x25 cm + Parker golyóstoll 1 db betéttel, Parker rotring ceruza, műanyag dobozban + 2 db Staedtler Jumbo golyóstoltt betét + 2 db Fisher space pen golyóstoltt betét + rotring ceruza betétek + Faber-Castell Formula IV ceruza betét
11776.

4 000 HUF
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Golyóstoll, faragott fa test, fej motívummal díszített, h: 18,5 cm + faragott fa toltttartó, fej motívummal díszített, m: 8,5 cm + Régi Derby magyar tűzőgép, jelzett, kopott, m: 8,5 cm
11777.

1 400 HUF
11778.

6 000 HUF
6 rekeszes fa fali gyűszűtartó, 3 db matricás porcelán gyűszűvel, kopásnyomokkal, 2,5x11×11 cm
11779.

5 000 HUF
7 db klf. műanyag szerszám: satu, fogó, csipesz, kopásnyomokkal
11780.

2 000 HUF
2 db fa-fém gyertyatartó, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm
11781.

2 600 HUF
7,03
7,65
2 db Lasercraft fa tárgy: Szalvétatartó, m: 9, h: 16 cm és álló tolltalrtó két lyukkal, m: 9 cm, mindkettő lézeres eljárással gravírozott az alján elhelyezett címke szerint, apró kopásnyomokkal
11782.

1 200 HUF
Yamaha furulya, jó állapotban, tokkal, h: 34 cm
11783.

1 400 HUF
2 db textília: zöld bársony futó arany szegéllyel, 90x39 cm és ovális bársony dísz szegéllyel, 38x20 cm, jó állapotban
11784.

1 400 HUF
össz. 4 db textília: horgolt ovális csipke terítő, 100x70 cm és 3 db zsinór horgolású kerek csipke, d: ca. 25 cm, jó állapotban
11785.

1 400 HUF
össz. 6 db szövet szalvéta, hímzett hajókerék dísszel, 2 db fehér és 4 db narancssárga színű, 50x50 cm, jó állapotban
11786.

1 000 HUF
2 db szőttes: terítő, 120x120 cm és futó, 45x120 cm, jó állapotban
11787.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF