Flea Market Number of items: 527
2327888
11776
388
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha és írószer tétel: barna műbőr férfi kézi táska, jó állapotban, 16,5x25 cm + Parker golyóstoll 1 db betéttel, Parker rotring ceruza, műanyag dobozban + 2 db Staedtler Jumbo golyóstoltt betét + 2 db Fisher space pen golyóstoltt betét + rotring ceruza betétek + Faber-Castell Formula IV ceruza betét
4 000 HUF
2327417
11777
388
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Golyóstoll, faragott fa test, fej motívummal díszített, h: 18,5 cm + faragott fa toltttartó, fej motívummal díszített, m: 8,5 cm + Régi Derby magyar tűzőgép, jelzett, kopott, m: 8,5 cm
1 400 HUF
2327614
11778
388
Flea Market
Other collectibles
6 000 HUF
2327617
11779
388
Flea Market
Other collectibles
6 rekeszes fa fali gyűszűtartó, 3 db matricás porcelán gyűszűvel, kopásnyomokkal, 2,5x11×11 cm
5 000 HUF
2326034
11780
388
Flea Market
Other collectibles
7 db klf. műanyag szerszám: satu, fogó, csipesz, kopásnyomokkal
2 000 HUF
2326509
11781
388
Flea Market
Other collectibles
2 db fa-fém gyertyatartó, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm
2 600 HUF
2327064
11782
388
Flea Market
Other collectibles
2 db Lasercraft fa tárgy: Szalvétatartó, m: 9, h: 16 cm és álló tolltalrtó két lyukkal, m: 9 cm, mindkettő lézeres eljárással gravírozott az alján elhelyezett címke szerint, apró kopásnyomokkal
1 200 HUF
2327464
11783
388
Flea Market
Other collectibles
Yamaha furulya, jó állapotban, tokkal, h: 34 cm
1 400 HUF
2327082
11784
388
Flea Market
Other collectibles
2 db textília: zöld bársony futó arany szegéllyel, 90x39 cm és ovális bársony dísz szegéllyel, 38x20 cm, jó állapotban
1 400 HUF
2327111
11785
388
Flea Market
Other collectibles
össz. 4 db textília: horgolt ovális csipke terítő, 100x70 cm és 3 db zsinór horgolású kerek csipke, d: ca. 25 cm, jó állapotban
1 400 HUF
2327118
11786
388
Flea Market
Other collectibles
össz. 6 db szövet szalvéta, hímzett hajókerék dísszel, 2 db fehér és 4 db narancssárga színű, 50x50 cm, jó állapotban
1 000 HUF
2327074
11787
388
Flea Market
Other collectibles
2 db szőttes: terítő, 120x120 cm és futó, 45x120 cm, jó állapotban
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035