Flea Market

Number of items: 527

Fém kínálók, tácák, összecsukható kínáló tételben
11690.

3 000 HUF
Régi Calderoni-féle barométer, javításra szorul, d: 13,5 cm
11691.

800 HUF
14
FMKV retró kávédaráló, kopásnyomokkal, működik, m: 16 cm
11692.

1 000 HUF
Virágmintás rekeszzománc váza, fém, m: 20,5 cm
11693.

2 400 HUF
18
Szécsi István iparművész vörösréz váza, jelzett, m: 14,5 cm
11694.

3 000 HUF
Mechanikai Művek retró tárcsázós telefon fekete színben, burkolatán kis hibával
11695.

4 000 HUF
Fém cukortartó kanállal. érdekes forma 12 cm
11696.

1 800 HUF
17
Nagy méretű háború előtti utazó bőrönd bőr övekkel. 55x32x20 cm
11697.

1 000 HUF
30
5 db bababútor, hibákkal
11698.

5 db bababútor, hibákkal

2 600 HUF
7,03
7,65
3 db német diótörő katona, fa, részben kézzel festett, egyik címkével jelzett, kopásnyomokkal, m: 28,5 cm magas karjai lazák, m: 28,5, 33 és 38 cm
11699.

6 000 HUF
Spartan vintage kanadai korcsolya, bőr-fém, jelzett, kopott, méret: 11, hossz: 31,5 cm
11700.

6 000 HUF
3 db brazil futball válogatott nevével és logóval ellátott, különböző méretű sport és váll táska, kopásnyomokkal
11701.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF