11699. 388. Closed Online auction Flea Market
6 000 HUF
0 HUF
3 db német diótörő katona, fa, részben kézzel festett, egyik címkével jelzett, kopásnyomokkal, m: 28,5 cm magas karjai lazák, m: 28,5, 33 és 38 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert