11394. 388. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
27
0 HUF
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, metszett üveggel, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:8,5 cm, d:16,5 cm, bruttó: 522 g
Photo of the item taken by : karap_norbert