Antique Number of items: 27
2272341
11390
388
28000
Antique
Other collectibles
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
28 000 HUF
2333367
11391
388
Antique
Other collectibles
Tevan Margit (1901-1978): Váza plasztikus figurális díszítéssel az oldalán, jelzett, m: 15 cm
4 000 HUF
2268892
11392
388
Antique
Other collectibles
3 600 HUF
2325441
11393
388
3400
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag.) tetejű fűszertartó, metszett üveggel, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 6,5 cm, h: 16,5 cm, br. 76 g + 6 db üveg tányér, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm
3 400 HUF
2325394
11394
388
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, metszett üveggel, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:8,5 cm, d:16,5 cm, bruttó: 522 g
4 000 HUF
2325406
11395
388
Antique
Other collectibles
2 db Argentor szecessziós ezüstözött alpakka kínáló vagy váza tartó, florális dekorral, üvegbetét nélkül, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm, m: 8,5 cm / Argentor Art-nouveau tray, 2 pcs, marked, d: 9,5 cm, height: 8,5 cm
4 000 HUF
2331879
11396
388
24000
Antique
Other collectibles
Antik Berndorf ezüstözött alpakka asztali és fali tükör. Fa hátlappal, kitámasztóval. Jelzett. 44x32 cm
24 000 HUF
2331578
11397
388
Antique
Other collectibles
Faragott, áttört fa teázó asztalka. d: 30 cm m: 33 cm
6 000 HUF
2331552
11398
388
Antique
Other collectibles
Nagy méretű petróleum lámpa hibátlan üveg burákkal, spiáter, szép állapotban. 52 cm
6 000 HUF
2331537
11399
388
Antique
Other collectibles
Ónémet fali tükör Faragott, esztergált, tetején a díszek kissé mozognak 54x87 cm Tükör mérete 33x56 cm
8 000 HUF
2134477
11400
388
Antique
Other collectibles
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm
6 000 HUF
2330944
11401
388
Antique
Other collectibles
Nagyméretű füles réz tálca, öntött peremmel 24x62,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035