Antique

Number of items: 27

Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén aranyhal (?) és rózsa alma (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
11390.

28 000 HUF
75,68
82,35
Tevan Margit (1901-1978): Váza plasztikus figurális díszítéssel az oldalán, jelzett, m: 15 cm
11391.

4 000 HUF
34
11392.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ezüst (Ag.) tetejű fűszertartó, metszett üveggel, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 6,5 cm, h: 16,5 cm, br. 76 g + 6 db üveg tányér, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm
11393.

3 400 HUF
9,19
10,00
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, metszett üveggel, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:8,5 cm, d:16,5 cm, bruttó: 522 g
11394.

4 000 HUF
27
2 db Argentor szecessziós ezüstözött alpakka kínáló vagy váza tartó, florális dekorral, üvegbetét nélkül, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm, m: 8,5 cm / Argentor Art-nouveau tray, 2 pcs, marked, d: 9,5 cm, height: 8,5 cm
11395.

4 000 HUF
Antik Berndorf ezüstözött alpakka asztali és fali tükör. Fa hátlappal, kitámasztóval. Jelzett. 44x32 cm
11396.

24 000 HUF
64,86
70,59
Faragott, áttört fa teázó asztalka. d: 30 cm m: 33 cm
11397.

6 000 HUF
Nagy méretű petróleum lámpa hibátlan üveg burákkal, spiáter, szép állapotban. 52 cm
11398.

6 000 HUF
39
Ónémet fali tükör Faragott, esztergált, tetején a díszek kissé mozognak 54x87 cm Tükör mérete 33x56 cm
11399.

8 000 HUF
29
11400.

6 000 HUF
Nagyméretű füles réz tálca, öntött peremmel 24x62,5 cm
11401.

8 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF