11209. 387. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 000 HUF
0 HUF
Aquincumi porcelán kacsa pár, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, m: 5,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert